OBCHODNÍ PODMÍNKY | Ceny a platby

Zákazník: Nepřihlášen | Přihlásit | Registrace
V košíku máte
0 položek
za 0

Ceny a platby

Ceny a platby v tomto internetovém obchodě jsou uváděny včetně DPH a jsou platné pouze pro Českou republiku. Platbu je možné realizovat buď v hotovosti při osobním převzetí zboží, na dobírku při doručení zásilkovou službou (Česká pošta, Uloženka.cz) nebo předem bankovním převodem na účet dodavatele, dle níže uvedených podmínek:

Platba dobírkou - Kupující zaplatí částku při převzetí zboží.

Platba předem na účet - Kupující zaplatí částku předem na účet prodejce. Zboží bude odesláno po připsání částky na účet.

Osobní odběr - Kupující zaplatí zboží hotově nebo předem na účet prodejce a zboží si převezme osobně na provozovně v Hradci Králové nebo na smluvních výdejních místech v Praze, Ostravě nebo Brně.

Nevyzvednuté zásilky, které byly poslány s dobírkou a nebyly zákazníkem vyzvednuty, již podruhé na dobírku neposíláme. Na přání zákazníka zásilku odešleme znovu, zboží a obojí poštovné však musí být uhrazeno předem na účet.

Do zahraničí zasíláme zboží pouze při platbě předem na účet. Poštovné Vám bude vypočítáno dle velikosti Vaší objednávky a budete o něm informováni emailem.

Kupní cena bude považována za uhrazenou teprve po připsání celé kupní ceny za zboží na účet prodávajícího nebo uhrazením celé částky v hotovosti v prodejně prodávajícího nebo po připsání celé výše doběrečného na účet prodávajícího v případě zaslání zboží na dobírku.

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího až okamžikem úplného uhrazení celé kupní ceny zboží, vyjádřené prodávajícím.

Faktura vystavená na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím slouží zároveň i jako daňový doklad a záruční list.

Způsoby úhrady zboží:

  • převodem na účet č. ú. 670100-2210041045/6210 mBank

  • hotově při osobním odběru

  • hotově při převzetí zboží od zásilkové služby - Česká pošta, Uloženka.czzRučně.cz