OBCHODNÍ PODMÍNKY | Doprava a převzetí zboží

Zákazník: Nepřihlášen | Přihlásit | Registrace
V košíku máte
0 položek
za 0

DOPRAVA A ODBĚR ZBOŽÍ

Nabízíme Vám několik způsobů převzetí a dopravy zboží.

Seznamte se s ceníkem poštovného.

1) ČESKÁ POŠTA

Zboží posílané jako CENNÝ BALÍK společností Česká pošta.

  • Cenné balíky jsou doručeny zpravidla do dvou pracovních dnů od podání zásilky. Doba doručení není garantována.

  • V případě, že si balík nepřevezmete osobně přímo od doručovatele, bude balík uložen na pobočce místně příslušné adrese doručení a od této chvíle plyne 14 denní lhůta k jeho vyzvednutí; poté se zásilka vrací zpět k odesílateli.2)  OSOBNÍ ODBĚR NA SMLUVNÍCH VÝDEJNÍCH MÍSTECH - ULOŽENKA.CZ

Jedná se o smluvní výdejní místa přepravní firmy Uloženka.cz. Na těchto adresách není prodejna ani sklad obchodu zRučně. Vyzvednutí zboží na jednotlivých výdejních místech se řídí obchodními podmínkami společnosti Uloženka.cz.

Vyzvednutí zásilky zákazníkem:
1) Zákazník je informován SMS zprávou a emailem o tom, že jeho zásilka je připravena k převzetí. Zákazník má 7 dní na vyzvednutí zásilky.
2) Zákazník má možnost vyzvednutí zásilky na základě informace o čísle objednávky a předložení dokladu totožnosti. V takovém případě musí zásilku převzít osoba, jejíž jméno je uvedeno v objednávce zboží.
3)HESLO - Výdej zásilek přes HESLO.
Z důvodu rychlejšího a jasnějšího ověření zákazníka zavádíme výdej zásilek přes HESLO (unikátní a obdrží jej pouze zákazník), které bude součástí potvrzovací SMS. Zákazník již tedy nebude do zprávy dostávat číslo objednávky (ID zásilky), ale unikátní HESLO, dle kterého bude možné zásilku dohledat a zákazníka jasně identifikovat. Tímto krokem odpadá případná kontrola OP a jiných citlivých dokladů. Zákazník má možnost poslat pro zásilku i někoho jiného – stačí, aby vyzvedávající znal HESLO.

Bez znalosti HESLA nebude možné zásilku vydat – HESLO je opravdu unikátní. Více informací se můžete dozvědět na stránkách Uloženky.cz v FAQ.

4) V případě, že je zásilka na dobírku, je zákazníkovi vydána po jejím uhrazení v hotovosti.

Zboží lze vyzvednout osobně v rámci otevírací doby na níže uvedených adresách

3) OSOBNÍ ODBĚR V CENTRU HRADCE KRÁLOVÉ - POUZE PO DOMLUVĚ EMAILEM NEBO NA TEL. ČÍSLE 737979728

4) Do zahraničí zasíláme zboží pouze při platbě předem na účet. Poštovné Vám bude vypočítáno dle velikosti Vaší objednávky a budete o něm informováni emailem.zRučně.cz