OBCHODNÍ PODMÍNKY | Doprava a převzetí zboží

Zákazník: Nepřihlášen | Přihlásit | Registrace
V košíku máte
0 položek
za 0

DOPRAVA A ODBĚR ZBOŽÍ

Nabízíme Vám několik způsobů převzetí a dopravy zboží.

Seznamte se s ceníkem poštovného.

1) ČESKÁ POŠTA

Zboží posílané jako CENNÝ BALÍK dopravní společností Česká pošta.

  • Cenné balíky jsou doručeny zpravidla do dvou pracovních dnů od podání zásilky. Doba doručení není garantována.

  • V případě, že si balík nepřevezmete osobně přímo od doručovatele, bude balík uložen na pobočce místně příslušné adrese doručení a od této chvíle plyne 14 denní lhůta k jeho vyzvednutí; poté se zásilka vrací zpět k odesílateli.2)  OSOBNÍ ODBĚR NA SMLUVNÍCH VÝDEJNÍCH MÍSTECH - ULOŽENKA.CZ

Jedná se o smluvní výdejní místa přepravní firmy Uloženka.cz. Na těchto adresách není prodejna ani sklad obchodu zRučně. Vyzvednutí zboží na jednotlivých výdejních místech se řídí obchodními podmínkami společnosti Uloženka.cz.

Vyzvednutí zásilky zákazníkem:
1) Zákazník je informován SMS zprávou a emailem o tom, že jeho zásilka je připravena k převzetí. Zákazník má 7 dní na vyzvednutí zásilky.
2) Zákazník má možnost vyzvednutí zásilky na základě informace o čísle objednávky a předložení dokladu totožnosti. V takovém případě musí zásilku převzít osoba, jejíž jméno je uvedeno v objednávce zboží.
3) Možnost vydání zásilky tzv. „Na heslo“, kdy není požadován žádný doklad od zákazníka, ale pouze heslo, na jehož základě je zásilka vydána. Zákazník při převzetí také podepisuje protokol o převzetí zásilky. Pokud chcete výdej s heslem, napište to do poznámky k objednávce před jejím odesláním.
4) V případě, že je zásilka na dobírku, je zákazníkovi vydána po jejím uhrazení v hotovosti.

Zboží lze vyzvednout osobně v rámci otevírací doby na níže uvedených adresách

3) OSOBNÍ ODBĚR V CENTRU HRADCE KRÁLOVÉ - POUZE PO DOMLUVĚ MEILEM NEBO NA TEL. ČÍSLE 737979728

4) Do zahraničí zasíláme zboží pouze při platbě předem na účet. Poštovné Vám bude vypočítáno dle velikosti Vaší objednávky a budete o něm informováni emailem.zRučně.cz